3

Właściwy wybór kurtki zimowej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Właściwy wybór kurtki zimowej.

Śnieg już za oknami, temperatury przez całą dobę poniżej 0 dlatego najwyższy czas zaopatrzyć się w odpowiednią odzież zimową. Zwłaszcza jeżeli nie chcemy po kilku spacerach wylądować u lekarza z grypą czy inną chorobą. Dlatego nieodzowne będą w tym zimowe ubranie takie jak: kurtka zimowa, konieczna będzie także odpowiednie nakrycie głowy i szalik.
Skupimy się na kurtkach zimowych dwóch czołowych producentów jaki są Alpinus oraz Campus.
Pierwszym modelem jaki polecamy jest kurtka zimowa Lancaster firmy Campus. Który charakteryzuje się wysoką jakością i możliwością dostosowania do różnorodnych warunków atmosferycznych. Kurtka Lancaster posiada złożony system regulacji umożliwia optymalne dopasowanie do każdej sylwetki. Zaprojektowania z przedłużonym tyłem oraz funkcjonalnym kapturem z daszkiem. Kurtka ceniona jest wśród użytkowników gdyż posiada membrana Vaportex Basic oraz efektywny system wentylacji rejonów o wzmożonej potliwości skutecznie transportują nadmiar ciepła oraz wilgoci. Dodatkowo laminowane szwy oraz zamek interaktywny skutecznie chronią wnętrze kurtki przed zawilgoceniem, nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Cena takiej kurtki waha się w granicach 500 zł.
Drugim modelem tym dla odmiany jest White River Lady firmy Alpinus. Jest to kurtka puchowa z ocieplanym kapturem. Idealna sprawdza się na zimowe mroźne dni. Kurtka zimowa posiada dwie kieszenie zapinane na zamek oraz jedną kieszeń wewnętrzną. Kurtka wyposażona jest w zamek główny YKK, lekko przedłużony tył, profilowane rękawy oraz regulacja obwodu kurtki. Wypełnienie kurtki White River Lady stanowi kaczy puch w stosunku 90% puchu i 10% piór gęsich.
Niestety cena tego modelu waha się w granicy 1000 zł.
Jak widać propozycję zarówno firm Alpinus i Campus prezentują się niezwykle ciekawie więc każdy z użytkowników znajdzie coś dla siebie.

Inne artykuły:

About the author: