288

Tampony czy Podpaski

9.00 avg. rating (81% score) - 1 vote

tampony-czy-podpaski-2Tampony czy podpaski

Tampony czy podpaski? Wiele młodych kobiet się nad tym zastanawia. Co wybrać? Co będzie lepsze? Co wygodniejsze? Wybór nalezy do Ciebie.
Tampony oraz podpaski mają swoich fanów. Kobiety uprawiające sport zdecydowanie wybiorą tampony. Nie zawsze jednak mogą je wybrać. Problemy zdrowotne często ułatwiają wybór, więc trzeba wybrać podpaski, które dla wielu stanowią problem, trudno dobrać odpowiedni rozmiar do chłonności.
Niektóre tworzywa podpasek uczulają miejsca intymne. Dlatego w tym przypadku lepsze są wykonane z tworzyw naturalnych, głównie bawełny.
Zaletą tamponów jest to, że można podczas okresu pływać, to jest wielka zaleta. Kobiety aktywne na pewno podzielą moje zdanie. Dużo rezygnuje z tamponów, ponieważ sądzą, że aplikacja tamponów wiąże się z bólem i dyskomfortem.
Ale tak jak wspominałam, jednocześnie podpaski i tampony mają swoich przeciwników i zwolenników, każdy ma wady i zalety. Niektórzy mają swoje powody, niektórzy się boją, ale dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie wybrać produkt, który będzie nam odpowiadał.

Inne artykuły:

About the author: