14

Skorpion quadline urban street skates

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wrotki

Zawsze się spóźniałem do pracy, nie było jeszcze takiego dnia, żebym przez korki nie wszedł parę minut po czasie do biura. Niezależnie od tego jak wcześnie wyszedłem z domu to i tak cały wszechświat działał przeciwko mnie i korków było wręcz jeszcze więcej.
Mój kierownik był bardzo tolerancyjny ale w ostatnim czasie widziałem na jego twarzy niesmak i zniechęcenie za każdym razem jak przechodziłem przez drzwi.
Od paru dni głowiłem się co zrobić i jak rozwiązać swój problem. Pomysł podsunął mi syn mojego sąsiada, który chciał od ojca skuter. Zacząłem więc myśleć o zakupie małego motoru jak przeglądałem strony w internecie wpadłem na coś lepszego, a dokładniej na wrotki skorpion.
Można było wybrać opcję do jady miejskiej lub terenowej, mnie oczywiście interesował ten pierwszy rodzaj. Pasowały do każdego rodzaju buta i posiadały regulację, do tego jak zapewniał producent miały być bardzo stabilne i wytrzymałe.
Nie myśląc długo dokonałem zakupu, zamówienie dostałem cztery dni później. I od tego czasu w pracy jestem zawsze na czas nawet przed moim kierownikiem.

Inne artykuły:

About the author: