159

Regenerum do rzęs

9.00 avg. rating (81% score) - 1 vote

Regenerum do rzęs (1)Aby nasze oczy wyglądały pięknie często używamy tuszu oraz przeróżnych kosmetyków do powiek. Niestety wpływa to negatywnie na kondycję rzęs. Czy istnieje jakiś skuteczny kosmetyk przeznaczony specjalnie do regeneracji rzęs?

Oczywiście! Jest to Regenerum do rzęs- czyli serum stworzone specjalnie do pielęgnacji rzęs, które przy właściwym stosowaniu powoduje pogrubienie i wydłużenie rzęs oraz wzmocnienie ich struktury. Jak należy je stosować?

Aż do uzyskania spodziewanego efektu należy stosować serum codziennie wieczorem przed pójściem spać, oczyszczając wcześniej dokładnie całą twarz. Następnie- kiedy już zaobserwujemy pożądane zmiany- powinno się stosować serum 1- 2 razy w tygodniu, aby efekt pozostał.

Jaki jest skład takiego serum? Przede wszystkim należy zauważyć, że składa się ono z dwóch części. Pierwsza z nich przeznaczone jest do stosowania wzdłuż linii rzęs. Zawiera ona lipooligoproteiny oraz ekstrakt ze świetlika. Druga część natomiast przeznaczona jest do stosowania na całą długość rzęs- zawiera ona matrykinę oraz prowitaminę B5.

Inne artykuły:

About the author: