153

Najlepszy tusz do rzęs

6.00 avg. rating (66% score) - 1 vote

najlepszy-tusz-do-rzes-4W renesansie mówiono, że oczy to zwierciadło duszy. Uważano, że oczy pokazują kim rzeczywiście jesteśmy. Warto o tym pamiętać także podczas makijażu oczu i dobrać go zarówno do wyglądu, jak i charakteru. A zatem, o czym należy pamiętać?

Przede wszystkim wybierzmy cienie do powiek, czy kredki takie, jakie lubimy i umalujmy się tak, jak chcemy. Czy będzie to klasyczna czarna kreska eyelinerem, smoky eyes, odważne kolory cieni- to wszystko zależy od nas. Pamiętajmy jednak, aby dobrać makijaż także do sytuacji.

Warto dodać, że swój charakter możemy także pokazać poprzez stosowanie odpowiedniego tuszu do rzęs. Nie istnieje bowiem przecież tylko jeden klasyczny czarny tusz do rzęs. Nie ma też czegoś takiego, jak najlepszy tusz do rzęs. W kwestii koloru możemy przecież wybrać zarówno znane barwy takie jak czerń, brąz czy szary lub granatowy, jak i również oryginalny fioletowy, jasno niebieski, zielony i wiele innych. Ponadto nie koniecznie musimy wydłużać rzęsy- możemy też je podkręcić, pogrubić albo po prostu tylko zmienić barwę. Wszystko zależy od nas!

Inne artykuły:

About the author: