56

Możliwości zakupów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

rp_moda8.jpgSerial „Plotkara” emitowany w latach 2007-2012 był ogromnym sukcesem. Bohaterowie mieli tak różne osobowości że każdy widz miał możliwość utożsamiania się z którymś z nich. Oczywiście, nastoletnia elita Manhattanu miała więcej pieniędzy niż ci, którzy śledzili jej losy, ale problemy często się powtarzały. Jednym z nich był ten, który doskwiera chyba wszystkim, przynajmniej raz na jakiś czas, czyli… w co się ubrać?

Naturalnie, dla osoby, która dba o zawartość swojej garderoby, pieniądze idą w parze wraz z ilością ubrań. Przecież łatwiej jest kupić mnóstwo nowych rzeczy komuś, kto ma na koncie sześć zer, a nie dwa. Chętniej chodzimy wtedy do sklepów, gdyż mamy świadomość, że stoją one przed nami otworem i możemy kupić… w zasadzie wszystko, na co tylko najdzie nas ochota. Przecież jedynym ograniczeniem dotyczącym zakupów są właśnie pieniądze.
Tych bohaterom serialu „Plotkara” nie brakuje, a często mają nawet znajomości pozwalające im na niepłacenie za ubrania (cóż, mama Blair…). Moda jest istotna tak samo w ich życiu, jak w naszym. Wszyscy możemy wyglądać dobrze, jeżeli chcemy.

Inne artykuły:

About the author: