289

Bielizna damska

7.00 avg. rating (71% score) - 1 vote

Bielizna damska (1)Zestawy seksownej bielizny przeważnie składają się po prostu z dołu i z góry – lekkiego biustonosza i wyciętych majtek. Choć już założenie takiego komplety pozwoli kobiecie poczuć się świetnie, może go ona czymś urozmaicić. Dodatki zawsze tworzą całość stylizacji.

Na kusej i mocno wyciętej bieliźnie doskonale zaprezentuje się szlafrok. Nie chodzi tu jednak o gruby, wyciągnięty i bawełniany szlafrok, kojarzący się raczej z wieczorem spędzonym przed telewizorem. Seksowna Bielizna damska ma być zwiewna i kusząca. Tak też prezentują się niektóre szlafroki, zwłaszcza te wykonane z delikatnego jedwabiu. Nałożone na komplet bielizny, nie odkryją wszystkiego od razu, zostawiając mężczyźnie pole do zadziałania wyobraźnią. Czasami lepiej nie odsłaniać wszystkiego na początku, a poczekać na rozwój sytuacji.

Do innych, równie seksownych dodatków należą chociażby pończochy, pasy do pończoch czy gorsety. Można w nich przebierać, regularnie kupując nowe, kuszące dodatki, działające na wszystkich mężczyzn.

Inne artykuły:

About the author: